19 lipiec 2021

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze

kupbilecik24.pl / Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze
Zapraszamy 5 września 2021 roku do Amfiteatr, Ostróda, ul. Mickiewicza 17A.
REKLAMA
data: 2021-09-05 19:00
miejsce: Amfiteatr, Ostróda, ul. Mickiewicza 17A
bilety: KUP BILET
 

Zalewski działa na polskiej scenie muzycznej już od 2004 roku. Poznaliśmy go jako długowłosego nastolatka, który wygrał "Idola". Teraz jest dojrzałym artystą, który nie boi się muzycznych wyzwań, a swoją publiczność zapewnia, że "Wszystko będzie dobrze".

Zalewski jest niezwykle wszechstronny. Jego wizerunek od czasów "Idola" zmienił się wielokrotnie. Z heavymetalowca muzyk wyrósł na jednego z najciekawszych młodych artystów. Eksperymentuje z muzyką elektroniczną, śpiewa Niemena i jako jeden z nielicznych wokalistów tworzy piosenki manifesty.

Po wydaniu pierwszego albumu Krzysztof Zalewski na kilka lat zniknął z pierwszych stron gazet - nigdy jednak nie opuścił sceny. Grał z Kasią Nosowską, grupą Hey, Muchami i Japoto. Ta muzyczna droga ukształtowała jego drugi album - "Zelig". Podczas trasy promującej płytę Zalef pokazał się jako multiinstrumentalista - człowiek orkiestra, który samotnie na scenie ma tyle energii co niejeden zespół. Kolejny krążek - "Złoto" - ugruntował pozycję Krzysztofa Zalewskiego w gronie najlepszych polskich twórców muzyki popularnej. Doceniła go zarówno publiczność, jak i krytycy - muzyk ma na swoim koncie trzy Fryderyki oraz "Mateusza" Trójki.

Najnowsza płyta - "Zabawa" - powstała w trudnych, pandemicznych czasach. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, który śpiewa, że nigdy nie jest dobry czas na piękną katastrofę, ale mimo to zaprasza do tańca.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Krzysztof Zalewski
artyści:
Krzysztof Zalewski, Marcin Bors, Gienia(Andrzej Markowski) i Bolek Wilczek
Krzysztof Zalewski – polski piosenkarz wykonujący rock i pop, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Po trzyletnim okresie gry na gitarze w lokalnym zespole Loch Ness, w 2002 wziął udział w drugiej edycji wokalnego talent show Idol telewizji Polsat, którą wygrał. W ramach nagrody w 2004 wydał (pod pseudonimem Zalef) swój debiutancki album studyjny, Pistolet. Wykonywał wówczas muzykę z pogranicza heavy metalu i rocka. Po zakończeniu promocji Pistoletu do 2014 pracował jako instrumentalista innych wykonawców: Katarzyny Nosowskiej, Brodki oraz zespołów Nie-bo i Hey, ponadto był członkiem grup Japoto (2010–2012) i Muchy (2012–2014). Od 2013 ponownie nagrywa i występuje solowo, już pod własnym nazwiskiem. Wydał trzy albumy studyjne: Zelig (2013), Złoto (2016) i Zalewski śpiewa Niemena (2018). Ponadto w 2018 i 2019 był częścią supergrupy Męskie Granie Orkiestra, w ramach której nagrał przeboje „Początek” oraz „Sobie i Wam”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ostródzie